Ημερίδα Χειρουργικής Στόματος στο Μεσολόγγι
10 Μαρτίου 2024
Η Ελληνική Οδοντιατρική Εταιρεία Χειρουργικής Στόματος και ο Οδοντιατρικός Σύλλογος Αιτωλοακαρνανίας σας προσκαλούν το Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 στην Επισημονική Ημερίδα με θέμα «Η Χειρουργική του Στόματος προσανατολισμένη στην καθ´ ημέρα κλινική πράξη»
Χώρος Διεξαγωγής : Κέντρο Λόγου και Τέχνης «ΔΙΕΞΟΔΟΣ»
Η συμμετοχή στο Θεωρητικό και Πρακτικό μέρος της Ημερίδας είναι Δωρεάν και μοριοδοτείται από τον Ι.Ε.Θ.Ε. με 6,5 μόρια
![](https://hdsos.org/wp-content/uploads/2024/03/image0-6-scaled.jpeg)
![](https://hdsos.org/wp-content/uploads/2024/03/image0-6-scaled.jpeg)
![](https://hdsos.org/wp-content/uploads/2024/03/image2-2-1024x736.jpeg)
![](https://hdsos.org/wp-content/uploads/2024/03/image2-2-1024x736.jpeg)